Oferta pracy: Pracownik ds. wsparcia obsługi klientów

Opis stanowiska:

- wsparcie przy obsłudze klientów oraz innych pracach administracyjnych,

- administracyjna obsługa zmówień (wprowadzanie do systemu, aktualizacja danych),

- dbanie o prawidłowe relacje z klientami,

- współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- motywacja do pracy, zaangażowanie i entuzjazm,

- znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,

- szeroki pakiet Funduszu Socjalnego (zapomogi, imprezy i paczki dla dzieci, spotkania integracyjne),

- bezpłatny dowóz do pracy z Goleniowa, Nowogardu, Maszewa i okolic.

Corporate mail Lucky Union Foods-Euro Sp. z o.o 2020  globbers joomla templates